Náš úspěch tvoří
mistrovství
v developmentu


Můžete z něj těžit i Vy.

Každý projekt je originální
a připravujeme jej tak, aby dokonale zapadl do krajiny
a byl praktický pro jeho budoucího uživatele.

Rozvoji pozemků a investicím do nemovitostí dáváme svou vášeň už více než deset let.

Stáli jsme u zrodu investiční skupiny SUR LIE, pro kterou jsme v průběhu let řešili desítky rozvojových projektů souvisejících s nákupem, plánováním a zařizováním výstavby na všech typech pozemků.

Jsme rádi, že z našich mnohaletých zkušeností můžete těžit i vy. Těšíme se, jaké skvělé bydlení se nám podaří na českém venkově vytvořit v příštích desítkách let. Třeba právě pro vás nebo pro vaše děti.

ENKORY, a.s. je součástí investiční skupiny  SUR LIE

NA ČEM NÁM ZÁLEŽÍ

LOKALITA

Místo budoucí výstavby pečlivě vybíráme stejně, jako bychom hledali vlastní domov. Proto zohledňujeme řadu odborných kritérií i jednoduchých hledisek, která uživatelům zpříjemní život. Jedná se například o dopravní dostupnost, vybavenost obce, soulad s obcí, citlivé zasazení do krajiny i praktickou orientaci parcely a příjemné okolí.

KRAJINA

Lze vůbec připravit projekt třeba 20 domů bez zásahu do krajiny? Dbáme na to, aby naší prací vzniklo kvalitní dílo citlivě usazené do krajiny, které ji neruší, ale doplňuje. Pro příjemnější život našich klientů i jejich okolí. Díky tomu naše projekty hodnotí i sousedi, se kterými tak můžete mít dobrý vztah.

PŘÍPRAVA

Základ skvělého bydlení? Příprava projektu. Příprava tak důkladná, že využije všechny příležitosti lokality, ošetří rizika, zjistí přání sousedů, vyřeší technické chytáky i právní kličky... která stojí stovky hodin práce celého našeho teamu. Výsledkem je dokonale připravený projekt - nejlepší, jaký je na daném území možné vymyslet.

POKORA

Možná, že někdo už zbaštil všechnu moudrost světa, nám se to ještě nepovedlo. Proto se vší pokorou uznáváme, že náměty starousedlíků nás mnohdy posouvají, že si k pomoci s prací zveme odborníky chytřejší než my, že naše projekty vznikají nejen naší tvrdou prací, ale hlavně myšlenkami mnoha dobrých lidí, kteří se v širokém teamu podílejí na projektech ENKORY development.


Umíte si představit všechny ty papíry?

Jak náročnou cestu musíte projít, než z obyčejného "kusu půdy" uděláte kompletně připravený stavební projekt?

Nebo dokonce hotový dům? Velmi náročnou. Říká se jí DEVELOPMENT a jde o naši hlavní práci.
Vyžaduje znalosti z mnoha oblastí, jako jsou stavebnictví, finance, právo a další.

ZAJÍMAJÍ VÁS JEDNOTLIVÉ KROKY,
KTERÉ PŘI DEVELOPMENTU UDĚLÁME?

VYHLEDÁNÍ
LOKALITY

Osobně projdeme spoustu míst, než najdeme...

to, kde bychom chtěli sami bydlet. Pak prověříme všechna technická specifika lokality, od možnosti změnit územní plán, přes možnost připojení sítí až po přístupy k pozemkům... a spoustu dalších detailů.

STUDIE
PROVEDITELNOSTI

Nejhezčí pozemky s sebou nesou takové množství nutné práce,...

že je zapotřebí na to zpracovat studii proveditelnosti, abychom byli vůbec schopní tak náročným procesem projít…nebo vyhodnotit, že se to ani nevyplatí.

ZASMLUVNĚNÍ
VYKOUPENÍ NEMOVITOSTI

Koupit jeden pozemek může být úplná malina nebo...

taky proces pořádně náročný na čas i nervy. To když je situace komplikovanější ať už z hlediska prodávajícího, nebo různých právních a technických komplikací. Dokážete si ale představit, jaká fuška je dohodnout se s vlastníky desítek pozemků tak, aby to vydalo třeba na celou ulici?

PROJEKTOVÁNÍ

Každý, kdo si naprojektoval svůj první dům,...

Vám řekne: „Dneska vím, co všechno bych udělal jinak.“ Naši projektanti už těch domů mají za sebou hodně, a tak naši zákazníci těží z jejich zkušeností. Ale projekce při developmentu není jen zkreslení jednotlivých domů pro získání potřebných povolení. Jde zejména o urbanistické ztvárnění celé lokality, o zasazení do krajiny, vyřešení připojení ke stávajícím komunikacím, či sítím. Tyto úkoly vyžadují zkušenosti a touhu vytvořit v krásné krajině úžasné bydlení.

INŽENÝRING

Dokonale zpracovaný projekt je sice základem, ale...

bez souladu s územním plánem, bez územního rozhodnutí či stavebního povolení jsou výkresy pouze stylovým doplňkem kanceláře. A proces získání všech povolení je bohužel kvůli složité legislativě v České republice stále složitější a velmi zdlooouhaaavýýýý. Připravujeme proto pozemky tak, aby získání stavebního povolení bylo co možná nejkratší a nejsnazší.

REFERENCE

NOVÉ PROJEKTY DO MAILU?

Chcete vědět o každém novém projektu?

Jednou za měsíc Vám pošleme aktuální informace, novinky,
vše o nových a chystaných projektech.

Pro zrušení z odběru pošlete prázdný email na info@enkory.cz a do předmětu napište ODHLÁSIT ODBĚR.