Připravujeme
19 řadových rodinných domů, Rozkoš u Humpolce

19 řadových RD
Rozkoš
okres Pelhřimov

Předprodej 2023

Smíchovské Byty – Klidný život u města

Připravujeme pro Vás projekt 19 řadových rodinných domů v klidné části Humpolce zvané Rozkoš, východně od centra města. Parcely jsou na vedlejší klidné silnici spojující město Humpolec a obec Herálec.

Specifikace parcel a domů

Jedná se o parcely s výměrou cca 190 m2, výměře užitné plochy domu 100 m2 a zahradou o velikosti cca 110 m2. Domy jsou dvoupatrové, řadové se sedlovou střechou, čtyřmi pokoji, kuchyní, koupelnou, 2x WC, technickou místností a 2x parkovací stání před domem. 13 domů je jižně orientovaných, 4 východně a 2 západně. Domy budou připojeny na místní vodovod, elektřinu a kanalizaci.

Termín předprodeje

2023

Lokalita

Projekt Rozkošné domy naleznete v obci Rozkoš u Humpolce vzdálené do pěti minut jízdy autem od centra Humpolce. Rozkoš je obklopena lesy, kde jsou i historické památky jako je například zřícenina s rozhlednou zvaná Orlík, ideální na výlet či procházku.

Občanská vybavenost

Přímo v Rozkoši je u hlavní silnice motorest a autobusová zastávka. V Humpolci je všechna důležitá vybavenost jako jsou obchody, restaurace, bary, kino, nemocnice, divadlo, banky a další.

Dopravní dostupnost

Obec je dopravně napojena s Humpolcem silniční komunikací I. a II. třídy. Zároveň do Humpolce jezdí i blízká autobusová doprava se zastávkou naproti projektu řadových domů. Dojezd autem do centra Humpolce i na dálnici D1 za pouhých 5 minut a 24 minut do Havlíčkova Brodu a do 30 minut v centru Jihlavy.

Volnočasové aktivity

Mezi částí Rozkoš a městem Humpolec leží auto motokrosové závodiště pořádající závody pro motokáry a automobily. Pokud Vás závody nelákají, je zde k navštívení zřícenina hradu Orlík společně se stejnojmennou rozhlednou. Projekt Smíchovských bytů nabízí i dětské hřiště umístěné uprostřed projektu.

ZNÁTE CENU SVÉ NEMOVITOSTI?

Zajímá Vás, kolik byste dostali za Vaši nemovitost?

Zeptejte se nás nezávazně na cenu Vašeho domu či pozemku.