Připravujeme
40 až 50 stavebních pozemků, Chotětov, okres Mladá Boleslav

40 až 50 stavebních pozemků pro RD
Chotětov
okres Mladá Boleslav

Předprodej léto 2022

Nad Jizerou, Chotětov

Hledáte místo pro Vaše bydlení v okolí Mladé Boleslavy v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností? Tak právě pro Vás připravujeme projekt 40 až 50 zasíťovaných stavebních parcel určených pro rodinné domy v městysi Chotětov. Připravované parcely budou, vyjma plynofikace, plně zasíťovány. Plochy jednotlivých parcel se budou pohybovat v rozmezí od 650 m2 do 1.000 m2 s možností zástavby jednotlivé parcely až do 50 % výměry.

Termín předprodeje

Léto 2022

Lokalita

Projekt Nad Jizerou je umístěn takřka v centru městyse Chotětov vzdáleného dvacet minut jízdy autem od města Mladá Boleslav. Městys je nedaleko nájezdu na dálnici D10 spojující Prahu a Mladou Boleslav. Okolí poskytuje široké možnosti rekreace v podobě cyklostezek nebo řeky Jizery. Blízké město Benátky nad Jizerou nabízí široké množství sportovních aktivit, zábavy a kultury.

Občanská vybavenost

Městys Chotětov má přibližně 1.300 obyvatel, pro které je zajištěna velmi dobrá občanská vybavenost. Obyvatelé zde oceňují mateřskou a základní školu a spoustu sportovního zázemí, jakým jsou nové fotbalové hřiště, tenisové kurty apod. Pro potřeby nákupu je v Chotětově obchod smíšeného zboží Jednoty COOP v centru.

Dopravní dostupnost

V místě se nachází autobusová i vlaková zastávka propojující Chotětov s největšími okolními městy. Městys je velmi vyhledávanou lokalitou pro lidi z okolí Mladé Boleslavy, jelikož je od ní vzdálen přibližně 20 minut jízdy autem a pouhých 15 minut vlakem. Benátky nad Jizerou jsou autem do 10 minut jízdy. Pro jízdu do Prahy je vhodná dálnice D10 a jízda na okraj hlavního města zabere přibližně 30 minut.

ZNÁTE CENU SVÉ NEMOVITOSTI?

Zajímá Vás, kolik byste dostali za Vaši nemovitost?

Zeptejte se nás nezávazně na cenu Vašeho domu či pozemku.