Připravujeme
31 stavebních parcel, Huštěnovice, okres Uherské Hradiště

31 stavebních parcel pro RD
Huštěnovice
okres Uherské Hradiště

Zahájení prodeje 9. 1. 2023

www.zahradymoravy.cz

RD Zahrady Moravy – Klid vesnice a komfort města

Připravujeme pro Vás projekt 31 zasíťovaných stavebních parcel určených pro rodinné domy v klidné lokalitě na okraji obce Huštěnovice.

Připravované parcely budou technicky připraveny pro rodinné domy se zavedením vody, elektřiny a splaškové kanalizace na hranici pozemku. Průměrná velikost jednotlivých parcel bude 700 m2.

Termín prodeje

Od 9. 1. 2023

Lokalita

Huštěnovice se nachází v okrese Uherské Hradiště, vzdálené od okresního města pouze pět minut jízdy autem. Obec je obklopena krásnou přírodou Stupavské vrchoviny a blízkého Baťova kanálu. Nedaleko se také nachází významné kulturní památky – Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje ve Velehradě, státní hrad Buchlov a státní zámek Buchlovice.

Občanská vybavenost

V Huštěnovicích můžete žít poklidný rodinný život s plnou občanskou vybaveností jako je základní a mateřská škola, dětské zdravotní středisko, obchod COOP, sportovní a jiné zájmové spolky a restaurace. Další občanskou vybavenost poskytuje sousední obec Babice (vzdálená 2 km), případně 4 km blízké Uherské Hradiště. Obec Huštěnovice žije bohatým kulturním životem.

Dopravní dostupnost

Obec je dobře dostupná autem (Uherské Hradiště - 4 km, Otrokovice - 12 km, Zlín – 25 km), vlakem (trasa Hodonín – Přerov) i autobusem.

ZNÁTE CENU SVÉ NEMOVITOSTI?

Zajímá Vás, kolik byste dostali za Vaši nemovitost?

Zeptejte se nás nezávazně na cenu Vašeho domu či pozemku.