Připravujeme
6 stavebních parcel, Zbinohy u Jihlavy

6 stavebních parcel pro RD
Zbinohy
okres Jihlava

Předprodej 2023

Na Výhledech

Připravujeme pro Vás již druhý projekt v obci Zbinohy o celkovém počtu 6 stavebních parcel pro rodinné domy.

Termín předprodeje

2023

Specifikace parcel

6 parcel pro RD o velikosti přibližně 1.250 m2 a uliční šíři 20 m. K hranici pozemků bude přiveden nový vodovod a přípojky elektřiny, plyn s kanalizací v obci nejsou a je zapotřebí řešit individuální ČOV nebo septik.

Lokalita

Projekt Na Výhledech, Zbinohy naleznete na severním okraji obce směrem k městysu Větrný Jeníkov, v okrese Jihlava. Projekt vytváří jednu uliční stranu podél stávající komunikace, která se bude před prodejem rozšiřovat.

Občanská vybavenost

V obci Zbinohy najdete penzion, dětské hřiště a autobusovou zastávku. V blízké obci Větrný Jeníkov, kterou máte pěšky do 15 minut, máte dva obchody se smíšeným zbožím, dvě restaurace, mateřskou a základní školu a poštu, vše ostatní najdete v krajském městě Jihlava. V obci Zbinohy žije přibližně 100 obyvatel a 634 v blízkém Větrném Jeníkově.

Dopravní dostupnost

Dojezdové vzdálenosti autem: Jihlava 13 km (13 min, autobusem přibližně 40 minut), Humpolec 14 km (15 min), Větrný Jeníkov 2 km (2 min).

Volnočasové aktivity

Svůj volný čas v lokalitě můžete trávit procházkami v okolních lesech, rybařením ve Zbinožském rybníce, sportováním na hřišti ve Větrném Jeníkově nebo zkrášlováním vlastní zahrady. Pro velký nákup, do divadla či kina je možné vyjet do Jihlavy nebo jiného okresního města v okolí.

ZNÁTE CENU SVÉ NEMOVITOSTI?

Zajímá Vás, kolik byste dostali za Vaši nemovitost?

Zeptejte se nás nezávazně na cenu Vašeho domu či pozemku.